VÝTVARNÝ SALON JE OPĚT TU!

Volnočasová aktivita pro dospělé a starší děti se zájmem o výtvarné techniky a řemeslo se rozjíždí již od čtvrtka 7. října. Neváhejte a přihlaste se, budete součástí fajn party. Cílem salonu je nabídnout příjemný prostor pro setkávání, tvůrčí relaxaci, vlastní tvořivost a zároveň představit muzeum tak, jak ho běžný návštěvník nepozná. Zvolené výtvarné techniky nekladou nárok na pokročilost přihlášených, důležité je zapálení pro věc a chuť zkoušet nové věci. POJĎTE DO TOHO S NÁMI!

Hlavním tématem provázejícím letošní Salon jsou Vánoce. Oporou a inspirací nám budou také sbírky v muzejní expozici a depozitáři. Od října vytvoříme celou řadu vánočních ozdob, nejen tradičních, ale také moderních.

Případné další informace Vám poskytne Mgr. Ellena Kuželová, kuzelova@muzeum-turnov.cz Tel.: 602 255 807

Výtvarný salon – volnočasová aktivita pro dospělé