03.04.2024

Křest monografie Křest monografie Jiří Urban, šperky a kopie historických klenotů a Jiří Urban, obrazy a kresby k sedmdesátinám Jiřího Urbana připravil kurátor výstavy PhDr. Miroslav Cogan.
Křest se uskuteční ve středu 3. dubna v 17.00 hodin za účasti autora publikace PhDr. Miroslava Cogana, šperkaře Jiřího Urbana a grafika Tomáše Coufala. Kmotry knihy se stanou Ing. Květa Vinklátová, náměstkyně hejtmana Libereckého kraje, šperkař a designér Karol Weisslechner a Václav Žmolík, moderátor a publicista.
odpolednem provede pan David Hamr.

Muzeum Českého ráje v Turnově (atrium) / 3. dubna v 17.00 hodin – Křest monografie Jiří Urban, šperky a kopie historických klenotů a Jiří Urban, obrazy a kresby

Publikace Jiří Urban byla vydána Muzeem Českého ráje v Turnově s podporou Ministerstva kultury ČR a města Turnov.
Jiří Urban – VýstavaKřest monografie Jiří Urban, Pozvánka