ŘEMESLO MÁ ZLATÉ DNO, MALÝ ŘEMESLNÝ JARMARK V AREÁLU MUZEA

15.08.2020

V atriu muzea se  sobotu 15. srpna uskuteční malý řemeslný jarmark na podporu tradičních řemesel. Představí se keramici, výrobci dřevěné hračky, skláři, brašnář, kovář, dráteník, zastoupeno bude také tkalcovské řemeslo, výrobci textilního zboží (zástěry, ubrusy, kapsáře, hračky, oblečení, háčkované výrobky), řezbář nebo cukrářka.

Tradiční řemeslná výroba, regionální výrobci a produkty, to vše doplní řemeslné dílny pro děti i dospělé, vystoupení flašinetáře a loutková představení Nafukovacího divadla Rolnička z Liberce (11.00 hod. Barevná pohádka a 14.00 hod. Letní dračí pohádka)
Od 9.00 do 17.00 hod. / Vstup zdarma

Atrium Muzea Českého ráje v Turnově / 15. srpna 2020

Zdroj: Turnovsko v akci (Pavel Charousek)