Elementor #19964

24.11.2020 - 21.12.2020

Je připraveno 257 přání dětí z dětských domovů z celého libereckého kraje. Vyberte si některé z těchto přání a splňte jej.
Kdy: 24. 11. – 21. 12. 2020 (pondělí–pátek, 9.00 – 16.00 hod.)
Kde: Muzeum Českého ráje v Turnově, Skálova 71 (vstupní hala)

Navzdory nepříznivé době se akce Strom splněných přání v Turnově díky obrovskému nasazení a obětavosti iniciátorky akce Vladimíry Parákové a jejích přátel uskuteční i v tomto roce. Možná právě nyní tato akce nabývá ještě zásadnějšího významu, nemůžeme se setkávat, obejmout se, těšit se z přítomnosti blízkých nebo přátel a činností, které pro nás ještě před časem byly naprosto běžné. Udělat radost dětem z dětských domovů právě touto cestou je maličkost, která může být součástí Vánoc každého z nás a kterou nám snad nikdo nevezme.
Jak akce probíhá: Vyberete si kartičku se jménem a přáním dítěte, dárek obstaráte a zanesete jej zabalený a opatřený jmenovkou dítěte zpět do muzea.
V pondělí 21. prosince ve 14.00 akce končí a dárky budou rozváženy do jednotlivých dětských domovů. Prosím respektujte tento den a čas, aby se dárky opravdu včas dostaly na místo určení.
Pro akci Strom splněných přání pokladna muzea otevřena od pondělí do pátku 9.00–16.00 hod.